بالابر هیدرولیکی در اصفهان

بالابر هیدرولیکی در اصفهان یکی از پرفروش ترین انواع بالابر است که از نیروی هیدرولیک برای جابه جایی افراد و محصولات به بالا و پایین استفاده می کند. این ننوع بالابر به دلیل هزینه پایین، اشغال فضای کم در محیط، عدم نیاز به موتورخانه و درصد خرابی کم، از محبوبیت بالاییی در دنیا برخوردار است. بالابر هیدرولیک برای کسانی که افراد مسن در خانه دارند یا افراد دارای معلولیت حرکتی که نمی توانند از پله ها برای بالا و پایین رفتن در خانه استفاده کنند گزینه بسیار به صرفه و خوبی است.

نصب بالابر هیدرولیکی در اصفهان

بسته به نیاز و بودجه خود می توانید یک بالابر هیدرولیک یا یک بالابر کششی را در خانه خود نصب کنید. هر دو نوع بالابر مزایا و معایب خود را دارند و بر این اساس مشتری می تواند بالابری را انتخاب کند که مناسب ترین آن باشد.

شرکت ما در اصفهان به عنوان تولید کننده، تامین کننده و صادر کننده انواع بالابر از جمله بالابر هیدرولیک برای منازل و صنایع فعالیت می کند. انتخاب بالابر هیدرولیک به دلیل مزایای زیادی که در برابر بالابرهای کششی ارائه می دهد، گزینه بهتری است.

لازم به ذکر است که نصب بالابر هیدرولیکی در اصفهان زمان زیادی نمی برد. شرکت آسانسور آرین برج هخامنش اصفهان،  دارای تیمی از متخصصان آموزش دیده است که بالابرهای هیدرولیک را خیلی سریع در مناطق مسکونی و تجاری نصب می کنند تا هرچه سریع تر بتوانید از آن استفاده نمایید.

بالابر هیدرولیک برای خانه ها و منازل، فضای بسیار کمی را اشغال کرده و بسیار کارآمد است و در هر ساختمان با هر معماری قابل پیاده سازی و راه اندازی است. لذا آنها به فضای کمی برای نصب نیاز دارند. همچنین این بالابرها را می توان به راحتی مطابق با فضای داخلی و خارجی خانه و یا در مجتمع تجاری شما طراحی کرد و با دکوراسیون مطابقت داشت و به ارزش  آن افزوده شود.

انواع مختلفی از بالابرهای هیدرولیک برای منازل، صنایع و مجتمع های مسکونی در شرکت آسانسور آرین برج هخامنش اصفهان موجود است و طیف آن شامل مینی بالابر هیدرولیک، بالابر هیدرولیک کوچک، بالابر هیدرولیک بزرگ، بالابر هیدرولیک اتاق ماشین و غیره می باشد. همه این بالابرها مطابق با نیاز مشتریان مختلف ساخته و جاسازی می شوند.

 

نحوه کارکرد بالابر هیدرولیکی در اصفهان

توضیح آن ممکن است کمی دشوار و فنی باشد، ولی سعی می‌کنیم تا جای ممکن ساده توضیح دهیم.

سیستم‌ های هیدرولیک از یک قوچ تشکیل شده ‌اند که داخل یک سیلندر ثابت با دهانه ‌هایی در پایین برای ورود مایع هیدرولیک می ‌چرخد و به گونه‌ا ی طراحی شده است که به رام اجازه می‌ دهد تا به بالا و پایین سر بخورد. قفسی در بالای قوچ متصل است و به عنوان سکویی برای حمل افراد یا کالا عمل می کند. فشار سیال هیدرولیک، در زیر قوچ، سکو را به سمت بالا هل می دهد. هنگامی که سیال هیدرولیک از سیلندر به یک مخزن تخلیه می شود، سکو به سمت پایین حرکت می کند.

مزایای بالابر هیدرولیکی در اصفهان

ویژگی های بالابرهای هیدرولیک

تمام ویژگی‌ هایی که در بالابر هیدرولیکی موجود است به شرح زیر است :

 • امنیت بالا
 • انعطاف پذیری بالا
 • قیمت ارزان و مقرون به صرفه
 • خدمات طولانی
 • تعمیر و نگهداری کم
 • قابل اعتماد با ضریب اعتماد بالا
 • سهولت نگهداری
 • سفارشی‌ سازی
 • در دسترس بودن در اندازه‌ های مختلف

همه چیز نشان می ‌دهد که چرا تقاضا برای این بالابر هیدرولیکی در اصفهان در بسیاری از مجتمع های تجاری و مسکونی افزایش یافته است. در سالهای آینده، این ویژگی ها بالابرهای هیدرولیک را برای خانه های کوچک و بزرگ و همچنین صنایع و مجتمع های تجاری به طور یکسان عالی می کند.

بالا بر پله

 

مزیت برتری بالابر هیدرولیک نسبت به سایر بالابرها

همانطور که بیان کردیم، بالابر هیدرولیکی در اصفهان یکی از پرکاربردترین انواع بالابر در مهندسی مدرن است. این به دلیل مزایای زیر است:

 • آسانسورهای بالابر هیدرولیک به راحتی و با قیمتی مناسب قابل نصب هستند
 • آنها فضای بسیار کمی را در یک ساختمان اشغال می کنند.
 • آنها در بارهای سنگین بسیار موثر هستند، زیرا قدرت هیدرولیک قدرت بالابری بسیار بیشتری را به ارمغان می آورد.
 • هیچ نیازی به موتورخانه بالای چاه وجود ندارد.
 • طراحی ساده با مزیت سفارشی سازی و نصب راحت
 • در کمترین زمان ممکن بالابرهای هیدرولیکی ساخته و راه اندازی می شوند.

بالابرهای هیدرولیک به اندازه مربع طراحی شده و با دقت کنترل بالا با ظرافت ساخته می شوند. این محصول نوآورانه باعث صرفه جویی در انرژی می شود. آنها برای نصب در داخل و خارج حتی در خانه های کوچک مناسب هستند.

طیف گسترده ای از بالابرهای هیدرولیکی با انواع مدل ها در بازار موجود است و طرح های سفارشی نیز مطابق با نیازهای هر مشتری طراحی می شود.

مزیت برتری بالابر هیدرولیک نسبت به سایر بالابرها

اهمیت بالابر هیدرولیکی در صنایع و مهندسی

بالابر هیدرولیکی در اصفهان به جز در منازل مسکونی و تجاری، جنبه های عمومی مهم مهندسی هستند زیرا کاربردهایی در صنایع ساخت و ساز، کشتیرانی و خودروسازی دارند.

این مفهوم سهم بزرگی در نوسازی فناوری دارد. در مقایسه با بالابرهای کششی، بالابر هیدرولیک بسیار مقرون به صرفه است زیرا از سیال هیدرولیکی غیر از منابع گران قیمت انرژی استفاده می کند.

آنها همچنین قابل اعتماد هستند و مصرف انرژی را به خوبی ترکیب می کنند که منجر به کاهش هزینه در طولانی مدت می شود. در مقایسه با بالابرهای کششی، برای نگهداری ماشین آلات نیازی به فضای بالای محور نیست و با توجه به اینکه این سیستم توسط کف پشتیبانی می شود، نیازی به تقویت اضافی نیست. با بالابرهای هیدرولیک به دلیل نداشتن کابل به راحتی از حوادث جلوگیری می شود.

علاوه بر این، نیازی به برق سه فاز نیست و می تواند در هنگام قطعی برق با باز کردن شیرهای دستی پایین بیاید. آنها همچنین در هنگام تعمیر و سرویس ایمن هستند زیرا هیچ قطعه متحرکی وجود ندارد. شما می توانید سرعت پایین آمدن را بدون تکیه بر سرعت خروجی تنظیم کنید و این به افزایش ترافیک بدون تنظیم قدرت موتور کمک می کند.

کاربرد بالابر هیدرولیکی

بالابرهای هیدرولیک، کاربردهای فراوانی دارد.در صنعت خودروسازی، ساختمان، حمل و نقل دریایی،  ساخت و ساز، رستوران ها، مغازه ها و پاساژها، بالابر های هیدرولیکی بسیار کاربرد دارند.زیرا وسیله ای موثر برای بالا بردن و پایین آوردن افراد، کالاها و تجهیزات هستند.

دلیل اینکه بالابر هیدرولیکی در اصفهان نسبت به بالابر کششی و کابلی ارجحیت دارد، به خاطر این است که بسیار قابل اعتماد است و از ایمنی بسیار بالاتری برخوردار است و همچنین در اکثر موارد هزینه نگهداری شان بسیار کمتر است . اکثر بالابرهای هیدرولیک از فشار هیدرولیک به عنوان نیروی محرک استفاده می‌کنند . بدین ترتیب کمپرسور هوا روغن هیدرولیک و سیالات را تحت فشار قرار می دهد و به آن اجازه می دهد بار را بلند کند. سپس کمپرسورهای هوا و هیدرولیک با هم کار می کنند تا وسیله ای امن و قابل اعتماد برای بلند کردن را فراهم کنند.

انواع بالابرهای هیدرولیکی در اصفهان

در بخش های صنعتی و تجاری، اصطلاح بالابر هیدرولیک به دستگاه هایی اطلاق می شود که برای بالا بردن یا پایین اوردن افراد و محصولات بر فشار هیدرولیک متکی هستند. آنها به طور کلی دارای یک مجموعه سیلندر و پیستون هستند که بسته به فشار هیدرولیک گسترش یا منقبض می شود  و یک کفی که بار روی آن قرار می گیرد. علاوه بر در دسترس بودن در طیف گسترده ای از مدل های استاندارد، می توان آنها را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان سفارشی کرد.

بالابر هیدرولیکی در اصفهان به دلیل قابلیت اطمینان و سهولت تعمیر و نگهداری نسبت به سایر انواع بالابر ترجیح داده می شوند.

در زیر به برخی از انواع بالابر هیدرولیکی اشاره شده است:

بالابرهای هیدرولیک نفربر

برای جابجایی کارگران، پرسنل و ساکنین مجتمع استفاده می شود. در مجتمع های تجاری و مسکونی با چندین طبقه، بالابرهای هیدرولیک نفربر می توانند با خیال راحت پرسنل و ساکنین را از یک سطح به سطح بعدی منتقل کنند. کابین بالابر هیدرولیکی نفربر معمولا کوچک است و امنیت افراد را تضمین می کند.

 

بالابر هیدرولیک مغازه ای یا فروشگاهی

امروزه بسیاری از ما مدل هایی از بالابرهای فروشگاهی را در مغازه های کوچک تا بزرگ دیده ایم که معمولا افراد را همراه با اجناس جابه جا می کنند. این بالابرهای هیدرولیکی فروشگاهی یکی از پرفروش ترین انواع بالابر هیدرولیکی در اصفهان است. لازم به ذکر است که قدرت تحمل بار این نوع بالابرها، بسیار زیاد است. این نوع بالابر بسته به کاربردش دارای ظرفیت های متفاوتی است.

بالابرهای هیدرولیک خانگی

امروزه بالابر هیدرولیکی خانگی یک جایگزین ارزان برای اسانسور خانگی است که نسبت به آسانسور از قیمت بسیار پایین تری برخوردار است. گرچه آسانسورهای خانگی از یکسری لحاظ، برتری هایی نسبت به بالابر هیدرولیکی دارد، ولی در مجموع به خاطر قیمت بسیار مناسب نسبت به آسانسور خانگی، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بالابر هیدرولیکی خانگی برای مجتمع های مسکونی، معمولا از نوع بالابر هیدرولیکی با کابین است که به جهت جابه جایی افراد بین طبقات استفاده می شود. امروزه این نوع بالابر، به دلیل قیمت مناسب تر نسبت به آسانسور؛ یکی از پرفروش ترین بالابرها محسوب می شود.

بالابرهای هیدرولیک ساده

ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نوع بالابر هیدرولیکی، نوع ساده آن است. این نوع بالابر هیدرولیکی همان طور که از نامش مشخص است. کاملا ساده و بدون تجهیزات است و از نوع بالابر هیدرولیکی کفی و بدون کابین است.

بالابرهای هیدرولیک رستورانی

برای حمل و جابه جایی غذاها و مواد غذایی در رستوران ها و آشپزخانه ها از این نوع بالابر استفاده می شود. این نوع بالابر هیدرولیکی، قدرت تحمل یک فرد هم دارد.

از انواع بالا بر ها میتوان در فروشگاه ها نیز استفاده نمود که جایگزین خوبی به جای پله های میباشد که میتوان قفسه های فروشگاهی و تجهیزات فروشگاهی راحت تر جای داد.

بالابر هیدرولیکی رستورانی

صنایع تولیدی از استفاده کنندگان عمده بالابرهای هیدرولیک برای انبارداری که نیاز به جابه جایی پرسنل و محصولات بین طبقات دارند، می باشند. سایر صنایعی که از بالابرهای هیدرولیک  بزرگ استفاده می کنند. شامل صنایع ساخت و ساز برای کارهای سقفی و بنایی، خودروسازی و حمل و نقل برای تعمیرات و بازرسی وسایل نقلیه، بارانداز، کشتیرانی و حمل و نقل هوایی برای جابجایی مسافر، بار و چمدان است. همچنین خانه های سالمندان و تسهیلات مسکونی از آنها برای کمک به سالمندان در ویلچر استفاده می کنند.

بهترین بالابرهای هیدرولیک برای منازل

بالابرهای خانگی هیدرولیک ایمنی بیشتر و عملکرد بهتری نسبت به بالابرهای خانگی کششی دارند. آنها دارای ویژگی های ایمنی مختلفی هستند که آنها را ایمن تر و قابل اطمینان تر می کند.

بالابر هیدرولیکی در اصفهان برای خانه ها به راحتی قابل تنظیم است و می توان آن را مطابق با نیاز شما تغییر داد. این دستگاه ها در اشکال، اندازه ها، طرح ها و ظرفیت بارگذاری مختلف موجود هستند. بالابرهای هیدرولیک خانگی می توانند 5 تا 6 شخص  را در یک زمان حمل کنند.

بالابر هیدرولیک خانگی، حرکت آرام و روان را به بالا و پایین بدون مزاحمت برای سایر اعضای خانواده تضمین می کند. در بالابر هیدرولیک برای منازل، قطعه تولید صدا را می توان در فاصله ای قرار داد که این ویژگی را در بالابرهای هیدرولیک امکان پذیر می کند.

مشتریان می توانند بدون نگرانی در مورد مصرف انرژی و بودجه خود از مزایای بالابر هیدرولیکی در منازل خود استفاده و لذت ببرند. بالابر هیدرولیک برای خانه ها بسیار کم مصرف است و در هر حرکت انرژی بسیار کمتری مصرف می کند. ویژگی بهینه انرژی بالابرهای هیدرولیک باعث محبوبیت بالایی در بین مردم در سطح جهان شده است.

فروش بالابر هیدرولیکی در اصفهان

فروش بالابر هیدرولیکی در اصفهان

شرکت آرین برج هخامنش اصفهان،  یکی از معتبرترین مراکز فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر هیدرولیکی در اصفهان مطابق با سلیقه و بودجه مشتریان عزیز در استان اصفهان است. این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان و تامین امنیت همشهریان عزیز اصفهانی، منتظر تماس شما در تمامی ساعات اداری در زمینه انواع بالابر هیدرولیکی، انواع اسانسور و پله برقی می باشد.

سوالات متداول

سیستم‌ های هیدرولیک از یک قوچ تشکیل شده ‌اند که داخل یک سیلندر ثابت با دهانه ‌هایی در پایین برای ورود مایع هیدرولیک می ‌چرخد و به گونه‌ا ی طراحی شده است که به رام اجازه می‌ دهد تا به بالا و پایین سر بخورد. قفسی در بالای قوچ متصل است و به عنوان سکویی برای حمل افراد یا کالا عمل می کند. فشار سیال هیدرولیک، در زیر قوچ، سکو را به سمت بالا هل می دهد. هنگامی که سیال هیدرولیک از سیلندر به یک مخزن تخلیه می شود، سکو به سمت پایین حرکت می کند.

در صنعت خودروسازی، ساختمان، حمل و نقل دریایی،  ساخت و ساز، رستوران ها، مغازه ها و پاساژها، بالابر های هیدرولیکی بسیار کاربرد دارند.زیرا وسیله ای موثر برای بالا بردن و پایین آوردن افراد، کالاها و تجهیزات هستند.

امتیاز دهید