وبلاگ - آخرین اخبار
استعلام قیمت موتور آسانسور

فروش و قیمت موتور انواع آسانسور در اصفهان

با توجه به نوسانات قیمت در بازار ایران، یافتن موتور آسانسور باکیفیت و خوش‌قیمت، بسیار دشوار است. به همین دلیل باید جهت خرید بهترین قطعات، نسبت به استعلام قیمت موتور آسانسور اقدام کنید.

بی‌شک آسانسور یکی از مهم‌ترین ابزارها در زندگی جوامع امروزی است که استفاده از آن منجر به آسان شدن حمل‌ونقل و جابه‌جایی افراد از یک طبقه به طبقه دیگر می‌شود. اغلب ابزارآلات ساختمانی از قیمت ثابتی برخوردار نیستند و متأسفانه با وجود تحریم‌ها و افزایش نرخ تورم در ایران، بی‌ثباتی در قیمت موتور آسانسور نیز دوچندان شده است. بسیاری از مشتریان برای دریافت قیمت روزانه موتور آسانسور، به سایت‌های خرید و فروش قطعات آسانسور و شرکت‌های خدماتی مراجعه می‌کنند. به عنوان مثال، شرکت آسانسور هخامنش در حین ارائه مشاوره رایگان، فهرست قیمت موتور آسانسور در اصفهان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت موتور آسانسور، انواع آسانسور و ویژگی‌های هر یک از آن‌ها بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

موتور آسانسور چیست؟

موتور آسانسور اساسی‌ترین و مهمترین قطعه آسانسور است؛ به‌نحوی‌ که موتور را قلب و نیروی محرکه آسانسور می‌دانند. موتور آسانسور در انواع و طرح‌های مختلفی در سرتاسر جهان تولید می‌شود. با توجه به وجود انواع و طرح‌های متنوع، قیمت موتور آسانسور در بازار ایران متفاوت است. اگر قصد خرید موتور آسانسور در اصفهان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به شرکت‌های معتبر و متعهد مراجعه نمایید.

وظیفه موتور آسانسور چیست؟

وظیفه موتور آسانسور حمل وزن بار و تعداد معینی از افراد است. در راستای انجام این وظیفه به بهترین شکل، باید موتوری باکیفیت در بدنه آسانسور نصب شود تا بتواند نیروی موردنیاز برای جابه‌جایی اتاقک (کابین) آسانسور را تأمین کند. نوع موتور، بسته به نوع آسانسور متفاوت است. در ادامه به بررسی انواع موتور آسانسور می‌پردازیم و خواهیم گفت که برای خرید بهترین موتور آسانسور در اصفهان باید به کجا مراجعه کنید.

 

بد نیست بدانید: با انواع تست های آسانسور آشنا شوید

بررسی و معرفی انواع موتور آسانسور

بررسی و معرفی انواع موتور آسانسور

کشور ایتالیا به عنوان تولیدکننده و توزیع‌کننده انواع موتور آسانسور در سرتاسر جهان، اغلب دو نوع موتور «گیربکس دار» و «گیرلس» را در بازار عرضه می‌کند:

  • موتور گیربکس دار: موتور آسانسور مذکور برای انتقال قدرت مکانیکی از منبع تولید به مصرف‌کننده، از گیربکس استفاده می‌کند. به بیان ساده‌تر، گیربکس مانند یک واسطه میان منبع قدرت و مصرف‌کننده عمل می‌کند. موتور گیربکس به دو حالت یک سرعته و دو سرعته تقسیم می‌شود؛ در حالت یک سرعته، موتور گیربکس تنها با یک سرعت آسانسور را به حرکت درمی‌آورد. در حالت دو سرعته، با وجود دو سرعت حرکت، آسانسور با دور تند شروع به حرکت می‌کند و در حدود 25 سانتی‌متری نزدیک به طبقه مدنظر، سرعتش کاهش پیدا کرده و آسانسور به‌محض رسیدن به طبقه، می‌ایستد. یکی از معایب بزرگ به‌کارگیری موتور گیربکس دو سرعته، مصرف زیاد جریان برق جهت حرکت آسانسور است که منجر به افزایش هزینه برق ساختمان می‌شود.
  • موتور گیرلس: موتور گیرلس آسانسور حجم کم‌تری نسبت به موتور گیربکس دارد و به همین علت نصب آن از سوی شرکت آسانسور هخامنش اصفهان، سریع و راحت صورت می‌گیرد. استفاده از موتور مذکور، میزان لرزش کابین آسانسور را کاهش می‌دهد و معمولاً برای ساختمان‌های بزرگ اداری مورداستفاده قرار می‌گیرد.

موتور آسانسور ایرانی الکو

موتور آسانسور ایرانی الکو سهم قابل‌توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. موتور مذکور رقابت تنگاتنگی با موتور گیربکس خارجی جهت جلب رضایت مشتری دارد و در طی این سال‌ها موفق شده رضایت بسیاری از متقاضیان را در سرتاسر استان اصفهان به دست آورد. این موتور آسانسور در ابعاد و اندازه‌های مناسب با میزان عملکرد بالا و مقاوم تولید می‌شود و از نظر شرایط آب‌وهوایی با کشور ایران سنخیت دارد. قدرت موتور آسانسور ایرانی الکو بر اساس داده‌های اخیر شرکت تولیدکننده، 5.5 کیلووات تخمین زده شده است.

قیمت موتور آسانسور ایرانی الکو

با توجه به نوسانات شدید قیمت موتور آسانسور، به طور قطعی قادر نخواهیم بود که قیمت اصلی موتور آسانسور ایرانی الکو را برای شما به اشتراک بگذاریم. به دلیل تعرفه‌های گمرک، روند شکننده نرخ ارز و قیمت دلار، محاسبه و اعلام قیمت موتور آسانسور به‌صورت لحظه‌ای انجام می‌گیرد.

موتور آسانسور ساسی

موتور آسانسور ساسی یک موتور گیربکس وارداتی از کشور ایتالیا است که با استفاده از دانش و فناوری نوین تولید و به عنوان یک برند جهانی در بازار عرضه می‌شود. موتور آسانسور ساسی در ظرفیت معین 6 نفره و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی و تولید می‌شود. سایز مناسب و جمع‌وجور و هماهنگ در استفاده از ابعاد کوچک برای نصب‌های متفاوت، از ویژگی‌های بارز این موتور تلقی می‌شود.

موتور آسانسور ام پی

موتور آسانسور ام پی یک موتور گیربکس داخلی بوده که جنس بدنه آن از چدن است. به دلیل وجود ماده‌ای مستحکم در چدن، این ویژگی را دارد که شکل خود را حفظ و به دقیق بودن موقعیت شفت آسانسور کمک می‌کند. قدرت موتور آسانسور ام پی 6.1 کیلووات است.

موتور آسانسور ایتال

موتور آسانسور بهران

موتور آسانسور ایرانی بهران در کشور طراحی و به تولید انبوه رسیده است. همانند موتور آسانسور ساسی، این موتور در ظرفیت معین 6 نفره و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی و تولید می‌شود. با تکیه ‌بر نظر متخصصان و کارشناسان، موتور آسانسور بهران در میان موتورهای گیربکس تولید شده در داخل کشور، بالاترین کیفیت و عملکرد را ارائه می‌دهد و یکی از معروف‌ترین برندهای موتور آسانسور در سطح کشور درنظر گرفته می‌شود.

موتور آسانسور یاران

موتور آسانسور یاران هم یکی از موتورهای گیربکس تولید شده داخلی است که قدرت موتور آن 5.5 کیلووات تخمین زده شده است. همانند دو موتور آسانسور اشاره در بالا، موتور مذکور نیز در ظرفیت معین 6 نفره و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی و تولید می‌شود. موتور گیربکس یاران با شرایط آب‌وهوایی ایران سازگاری دارد. موتور آسانسور یاران که گواهی‌نامه معتبر ملی را کسب کرده، گام مؤثری در صنعت آسانسورسازی ایران برداشته است.

موتور آسانسور ایتال

موتور آسانسور ایتال یکی از موتورهای گیربکس باکیفیت ساخت کشور ایتالیا است که در صنعت آسانسورسازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. موتور آسانسور ایتال در میان موتورهای خارجی تولید شده در کشورهایی مثل ایتالیا و اسپانیا از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. قیمت مناسب و اعطای گارانتی دوساله منجر شده که موتور آسانسور ایتال به یکی از پرفروش‌ترین قطعات آسانسور در سراسر جهان تبدیل شود. قدرت موتور آسانسور ایتال به ترتیب 5.5، 6.1 و 7.7 کیلووات است و موتور مذکور با میزان صدای کم، به صورت موتور گیربکس یک سرعته و دو سرعته در بازار عرضه می‌شود.

موتور آسانسور الکمپ

با بهره‌گیری از طرح و ساختار موتور آسانسور الکمپ ایتالیا، شرکت تولید کننده‌ای در تبریز موفق به ساخت موتور آسانسور الکمپ داخلی در طی سالیان اخیر شده است. این موتور با عملکرد قابل قبول و خدمات پس از فروش معتبر به بازار ایران عرضه شده است. قدرت موتور آسانسور الکمپ در ابعاد مختلف 5.5 کیلووات، 6.1 کیلووات و 7.7 کیلووات در نظر گرفته می‌شود. همانند موتورهای گیربکس داخلی، موتور آسانسور الکمپ در ظرفیت معین 6 نفره و با سرعت یک متر بر ثانیه تولید می‌شود.

قیمت موتور آسانسور الکمپ

با توجه به نوسان بازار ارز، تعرفه گمرک و روند نامتعادل قیمت دلار، تعیین و محاسبه قیمت موتور آسانسور الکمپ به صورت لحظه‌ای و روزانه انجام می‌گیرد. شما می‌توانید با تماس با شرکت آسانسور هخامنش در اصفهان، از جدید‌ترین قیمت موتور گیربکس الکمپ باخبر شوید.

جدول انتخاب موتور آسانسور

 

بد نیست بدانید: فروش و قیمت شاسی موتور آسانسور در اصفهان

مشخصات انواع موتور آسانسور به همراه جدول انتخاب موتور آسانسور

ما تصمیم گرفته‌ایم که مشخصات انواع موتور آسانسور را در قالب یک جدول معین برای شما به اشتراک بگذاریم. این جدول بدین‌گونه است:

نام موتور نوع موتور ظرفیت توان موتور
ساسی وارداتی – گیربکس 4 الی 6 نفر 5.5 ، 6.1، 7.7 ، 9.2 و 11 کیلووات
الکمپ وارداتی – گیربکس 4 الی 6 نفره 5.5 و7.7 کیلووات
ایتال وارداتی – گیربکس 4 الی 6 نفره 5.5 ، 6.1 و 7.7 کیلووات
بالابان آم پی داخلی – گیربکس 6 نفره 6.1 کیلووات
بهران داخلی – گیربکس 6 نفره 5.5 ، 6.1 و 7.7 کیلووات
یاران داخلی – گیربکس 6 نفره 5.5 ، 6.1 و 7.7 کیلووات
الکو داخلی – گیربکس 6 نفره 5.5، 6.1 و 7.7 کیلووات

 

تماس تلفنی

بهترین مارک موتور آسانسور کدام است؟

همان طور که اشاره کردیم، کشور ایتالیا بهترین تولید کننده و توزیع کننده قطعات آسانسور در سرتاسر جهان است. این کشور همیشه در تولید موتور آسانسور پیشرو بوده و با کارگیری جدیدترین امکانات و تجهیزات پیشرفته، موفق شده که مناسب‌ترین موتور‌های آسانسور را در انواع مختلف گیربکس، گیرلس و هیدرولیک تولید کند. موتور آسانسور آلبرتو ساسی به عنوان بهترین برند موتور آسانسور از دید بسیاری از کارشناسان صنعت آسانسورسازی شناخته می‌شود.

بهترین مارک موتور آسانسور ایرانی کدام است؟

در طی سال‌های اخیر، موتورهای آسانسور ایرانی با داشتن کیفیت مطلوب و قیمتی نسبتا ارزان، مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. به نوعی انتخاب بهترین مارک موتور آسانسور ایرانی بسیار دشوار است؛ موتورهای گیربکس بهران، بالابان، فرشباف و یاران موفق شده‌اند به دلیل بازده با کیفیت‌شان، به تولید انبوه در کشور برسند.

برای خرید بهترین موتور آسانسور در اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید بهترین موتور آسانسور در اصفهان پیشنهاد می‌کنیم به شرکت آسانسور هخامنش اصفهان مراجعه فرمایید. این شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب آسانسورهای خانگی، رفع خرابی آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور در اصفهان، تامین قطعات آسانسور و همچنین اعزام کارشناس آسانسور در کوتاه ترین زمان ممکن در سرتاسر استان اصفهان شناخته می‌شود.

قیمت موتور آسانسور اصفهان

 

واتسپ

سخن پایانی

در زندگی مدرن امروزی، آسانسور به یک ابزار ضروری تبدیل شده است و بدون استفاده از آن در ساختمان‌های مسکونی و اداری، روند رفت و آمد‌ها با مشکل مواجه می‌شود. نبود آسانسور برای افراد کهن‌سال و مبتلا به بیماری خاص (مانند بیماری‌های تنفسی یا عضلانی) یک معضل اساسی در ساختمان‌های قدیمی تلقی می‌شود. قیمت این وسیله هرسال در ایران دستخوش تغییراتی شده است. قیمت موتور آسانسور در سال 1400 شمسی از این قاعده مستثنی نیست. قیمت قطعات آسانسور از جمله قیمت موتور آسانسور به دلیل نوسان بازار ارز، به‌صورت لحظه‌ای و روزانه تغییر می‌کند. در مجموع، نمی‌توان به قیمت روزهای گذشته اعتنا کرد و باید جهت خرید موتور آسانسور در اصفهان، به‌صورت روزانه استعلام بگیرید. شرکت هخامنش در این زمینه پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهد بود.

5/5 - (2 امتیاز)
4 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.